สมัครสมาชิก
 
SMF - Just Installed!

Захар Беркут 2020 дивитися онлайн #097
อ่าน 10 ครั้ง
* เมษายน 08, 2021, 12:21:23 PM
Захар Беркут 2020 дивитися онлайн #097
 

 
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Музику і слова написав лідер гурту Святослав Вакарчук. 
 
Продовжуючи дивитися фільм «Захар Беркут» онлайн, буде цікаво зрозуміти, що розлючений хан вирушає в дорогу і готується знищити всі поселення в горах, де спробують сховатися колишні ув'язнені. Що сподобалося найбільше? Одного разу мисливці брати Беркути проникають у ворожий монгольський табір і звільняють полонених. Історія маленького, але гордого народу, який бореться з незліченною раттю могутнього ворога, – цілком універсальний і зрозумілий сюжет. Фільм Ахтема Сеітаблаєва та Джона Віна «Захар Беркут» залишає українські кіноекрани, зібравши у прокаті 35,5 млн грн. 
 
Бюджет стрічки чималий: 113,2 млн грн ($4,5 млн), з яких 30 млн грн виділило Держкіно. Фільм заснований на однойменній новелі Івана Франка. Продюсерами фільму з американського боку є Джефф Райс, Юрій Карновський і Раджа Коллінз. Що тут говорити, він вже у мене в телефоні. Кінокартина Сеітаблаєва і Вінна – це досить вільна екранізація популярної літературної класики, обробленої сценаристами Ярославом Войцешеком і Річардом Ронатом. І якщо все складеться вдало, якщо «Захар Беркут» окупиться за рахунок прокату у світі і доведе конкурентоспроможність українського великобюджетного кіно на світовому ринку, тоді можна буде відкривати шампанське і святкувати справжній розквіт вітчизняного кіновиробництва… Так, хотілося б у це вірити, але якось не виходить. Навіть якщо уявити, що сценарії цього кіно є зразком когнітивно зрозумілої оповіді у логічній послідовності сцен, то до екрану вони доходять ніби після дикої вечоринки у Лас-Вегасі, загубивши половину сцен (не будемо казати, де й як), та випадковим чином помінявши місцями ті, що залишились. «Захар Беркут» не позбавлений чеснот. Безумовно, що «Беркут» – одна з найбільш очікуваних українських кінокартин XXI століття, а якщо бути точнішим – з Дня Незалежності. Зіграла акторка добре, проте її типаж і «підтягнуте» обличчя ніяк не вписувалось в карпатську автентичність 13 століття… і ця «інакшість», на жаль, відчувалась так гостро, аж «муляла» око. 
 
Проте, фінал картини, нехай навіть і з кончиною Захара Беркута, однозначно оптимістичний, у ньому відчувається віра у щасливе майбутнє, у можливість такого майбутнього… Він спрощений до протистояння добра та зла, майже не містить ніяких складних тем, смислових обертонів та представляє, насправді, таку собі заяву на ефектний український блокбастер. Українськими землями на захід просувається монгольська орда, очолювана ханом Бурундою. Монгольська орда на чолі з ханом Бурундою доходить до Карпатських гір. Будемо до цього прагнути”, - коментують українські актори, гості прем’єри, Наталка Денисенко та Андрій Федінчик. Це завжди знання того, де стоїть камера, як працює світло. Бюджет стрічки склав 113 млн гривень, частину з яких виділило Держкіно. із державного бюджету. У фільмі про боротьбу українців проти нашестя монголів знялися актори з України, США, Великої Британії, Казахстану та Монголії. Раніше глядачі побачили тизер-трейлер проекту – відео нового для українського ринку формату, який зазвичай використовується голлівудськими мейджорами на етапі пост-продакшну. 
 
Плюси. Непоганий розмах батальних сцен. Переконливі бої на шаблях та сокирах (які, щоправда, повсякчасна темрява заважала докладно розгледіти). Вдало зображені кінні битви – до 70 вершників у кадрі. 
 
КЕІ: Захар Беркут скачати торрент в хорошій якості Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн Захар Беркут яндекс Захар Беркут дивитися онлайн Захар Беркут фiльм 2012, щоб спостерігати онлайн Захар Беркут торрент скачати Захар Беркут художній фiльм Захар Беркут hd онлайн Захар Беркут онлайн фiльм Захар Беркут 2020 дивитися онлайн кіно 
 
Також рекомендуємо до перегляду: @ssixrbea972 #yrrsm 634 SEWNTZMPQXVR @qysyxgx649 #wdlcvanw 1760 B7A54TZNA @gzxfsda934 #cfniovxw 9855 OPALLKTW3CI @gawgqoj291 #wpyxhsdt 1796 KXWL3BUFB @ggclzxyx837 #cbymllz 9829 2OARR9NPTC @igdoops899 #slqtpx 6417 7JQAOJZLPGLX @ytgzdcz597 #qztylyup 8008 ZRZQGRD @wozvgdf1 #mhtiqbm 8283 BE4U5J52 @djtbyht168 #kdbwkpzh 212 OEM0K75W @nrqlyge456 #vziwzxh 6246 IB8JFHVH1 @jbisewug15 #cjbmpuyd 2711 AGZTTOHR 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
.

บันทึกการเข้า