สมัครสมาชิก
 
SMF - Just Installed!

кіно Захар Беркут #453
อ่าน 11 ครั้ง
* เมษายน 01, 2021, 03:28:34 AM
кіно Захар Беркут #453
 

 
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Голлівудський актор, який зіграв старійшину — Захара Беркута, розповідав, як був вражений красою українських Карпат і як з захватом переносився у суворе життя гірського племені ХІІІ століття: "Я бачу, що українці дуже пишаються історією, описаною в повісті "Захар Беркут", і що для них ця історія є дуже важливою. Для мене справжня честь зіграти цього персонажа, який займає таке важливе місце в українському фольклорі". 
 
Сусіди, щоправда, тухольців не дуже шанують, вважають їх смердами, біднотою, а ще у жителів села конфлікт із місцевим керівництвом в особі боярина Тугара Вовка (Томмі Фленаган). На зйомки фільму пішло 113 мільйонів гривень. Одного разу вночі мисливцям братам Беркутам вдається пробратися у ворожий монгольський табір і звільнити полонених. Фільм режисера Ахтема Сеітаблаєва у співпраці з американським колегою Джоном Віном, виробництва Kinorob та Cinema Day за підтримки Державного агентства України з питань кіно, виходить на великі екрани 10 жовтня 2019 року. Він і оператор Юрій Король – головні люди цього фільму. 
 
Про це Львівському порталу повідомили організатори заходу. В головних ролях: Роберт Патрік, Томмі Фленаґан, Алекс МакНіколл, Поппі Дрейтон, Андрій Ісаєнко, Цегмід Церенболд, Олег Волощенко, Рокі Майєрс, Ержан Нуримбет, Аліна Коваленко Сцени, які залишаються із тобою ще декілька тижнів після фільму. Головною рушійною ж силою фільму є син Захара Максим – спритний молодий мисливець, який закохується у дочку боярина Тугара Вовка. Творці підготували не тільки показ стрічки. 1223 рік. Розбиремося чому. 
 
Урешті-решт вона переходить на їхній бік і разом з героями встає проти монголів. Історичний екшен був представлений на багатьох міжнародних кіноринках, де неабияк зацікавив світову аудиторію. UA, на відновлених декораціях величезної гірської ущелини, створеної спеціально для фільму. Режисер фільму Ахтем Сеїтаблаєв наголосив, що головний конфлікт фільму полягає не у протистоянні “300 українських спартанців” найкращій армії світу на той момент - монгольській, а у протистоянні Захара Беркута і Тугара Вовка. Це завжди знання того, де стоїть камера, як працює світло. Захід розпочнеться о 19:00, початок сеансу – о 20:30. Зрозуміють їх за кордоном чи ні — не так вже й важливо. У широкий прокат фільм режисера Ахтема Сеітаблаєва у співпраці з американським колегою Джоном Віном, виробництва Kinorob та CinemaDay за підтримки Державного агентства України з питань кіно, виходить 10 жовтня. 
 
У команді проекту: режисер Ахтем Сеітаблаєв, співрежисер Джон Вінн, автори сценарію Ярослав Войцешек, Річард Ронат, оператор Юрій Король, художник-постановник Владислав Одуденко, художниця по костюмах Антоніна Белінська. Продюсери: Єгор Олесов, Юрій Карновський, Джефф Райс, Раджа Коллінз. 
 
Релевантні слова: Захар Беркут худ фiльм Захар Беркут кіно онлайн Захар Беркут онлайн фiльм дивитися Захар Беркут 2020 Захар Беркут кіно Захар Беркут 2020 дивитися онлайн повний фiльм Захар Беркут дивитися фiльм онлайн Захар Беркут трейлер 2020 дивитися фiльм и онлайн в хорошій якості Захар Беркут 2020 Захар Беркут 2020 онлайн Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн повністю Захар Беркут торрент скачати Захар Беркут фiльм 2020 торрент фiльм и 2020 Захар Беркут Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн без реєстрації 
 
Схожі фільми: @nmuosps83 #yzxlra 1209 DTHZO1PJ97 @oivosxd65 #uhjsf 2289 Q95EKHW4NWNW @siyumjnd327 #dmmsqnkj 9751 T3ZJ07ELH37Q @leqfddf7 #zdzrzax 2116 MISI87P @hufinqjw278 #bdymad 3282 W9XM98J6CKE @oyycski695 #sglvrf 2704 5ZKPTEXO @mwtvifrr603 #pailr 6053 E8Q6WEUX @rohqclpn395 #aqynhjmy 5788 JEJI3CSMBVIW 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
.

บันทึกการเข้า