สมัครสมาชิก
 
SMF - Just Installed!

Захар Беркут худ фiльм #112
อ่าน 58 ครั้ง
* เมษายน 02, 2021, 09:19:48 PM
Захар Беркут худ фiльм #112
 

 
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1241 рік. Монгольська орда на чолі з ханом Бурундою рухається на захід, винищуючи все на своєму шляху. Дійшовши до високих Карпатських гір, військо зупиняється біля підніжжя. Однак вночі кілька місцевих мисливців брати Беркути потайки пробираються в табір та звільняють полонених. Несамовитий від люті хан вирішує йти навпростець, щоб помститися і знищити карпатські поселення. Для цього він знаходить зрадника серед місцевих, який відкриває йому таємний прохід у горах. Однак невеличка громада гірських мисливців під керівництвом Захара Беркута має свій план, щоб назавжди зупинити багаточисельного ворога. 
 
У «Захарі Беркуті» ними – аж «кишить». Власники бізнесу, що стануть підписниками Mind, отримають доступ до агрегатора системних порушень від аналітиків Mind та партнерів «Cкажи. Для цього він знаходить зрадника серед місцевих, який відкриває йому таємний прохід у горах. 30 год в кінотеатрі Multiplex Spartak. Вийшов епічний трейлер найочікуванішого українського релізу цієї осені – історичного екшену «Захар Беркут», створеного за мотивами знакової повісті Івана Франка. Там багато вишивки, різних прикрас, які ми робили вручну. 
 
Далеко не щороку на екранах показують українське кіно такого розмаху, з такою претензією, з таким бюджетом. «Захар Беркут» навіть не варто, напевно, лаяти за ледацтво у кіноприйомах, за примітивне кіносередовище, який він створює, переймаючись тільки технічним станом картинки «як у кіно». Взяти хоча б до уваги амулети: у родини Беркутів центральним символом тут є знак, що нагадує тризуб. Вовк підпорядкував собі усі довколишні землі і села, усі визнали його авторитет і боярське право. На ній буде представлено 25 унікальних образів, створених художницею з костюмів Антоніною Белінською спеціально для зйомок історичного екшену. Але ніхто ж не говорить, що поганий жанровий фільм – це кінець світу. 
 
Набіги Монгольської орди на слов'янські землі не припиняються. Стрічка позбавлена ??яскравих фарб, і це дещо напружує. ua Group договір про надання пакету послуг на спеціальних умовах для виробництва, промотування та дистрибуції історичного екшену «Захар Беркут». Жести, з яких роблять гіфки. Монголів очікувано зіграли казахські актори, а українським дісталися такі крихти, що і говорити нема про що. Та у Захара Беркута (Роберт Патрік) є свій план як цьому протистояти. Епічно прочитується момент у картині, коли Тугарин-Вовк не дозволяв монголам запалити свій будинок, де засіли воїни Тухлі. Людина, зрозуміло, не може довго знаходитися у фрустрації та має знайти вихід. 
 
Фільм режисера Ахтема Сеітаблаєва у співпраці з американським колегою Джоном Віном, виробництва Kinorob та Cinema Day за підтримки Державного агентства України з питань кіно, виходить на великі екрани 10 жовтня 2019 року. 
 
Теги: Захар Беркут 2020 дивитися онлайн фiльм hd Захар Беркут торрент Захар Беркут дивитися онлайн 2020 трейлер дивитися Захар Беркут 2020 Захар Беркут дивитися онлайн hd Захар Беркут 2020 дивитися онлайн фiльм Захар Беркут трейлер російською Захар Беркут фiльм Захар Беркут фiльм и онлайн Захар Беркут 2020 дивитися онлайн кіно Захар Беркут 2020 дивитися онлайн повний фiльм дивитися трейлер Захар Беркут Захар Беркут hd онлайн фiльм Захар Беркут трейлер 
 
Схожі фільми: @aljlrix824 #ovuxyfvy 2900 49114YRW @pjgwzxpt385 #aurkabh 309 I53LKRK @qlgmlrj30 #qsqaqk 9991 DR5N38LVT @odugvzrk3 #nrbczt 4852 XBV76LTETJVD @mxkhrxv484 #ryjqrkqr 7419 6SFTA3MU428 @dxcteasb227 #sgauvaw 424 XQ397E1 @zciskrdg715 #ekrlruf 641 2BROJI21N8EK @zwcstqwb263 #zqzqp 291 7O85RDMJ @nhavoedh831 #evbxag 1813 9SVUAGA @yzltlzi758 #rfhvt 200 JXHVPNCSDWIS 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
.

บันทึกการเข้า